Inschrijfformulier

Inschrijfformulier

Schrijf je nu in!

Velden met een (*) zijn verplicht om in te vullen.

Gegevens cursist:

Voornaam: (*)

Achternaam: (*)

Straatnaam + huisnummer: (*)

Postcode: (*)

Woonplaats: (*)

Geboortedatum: (*)

Groep basisschool:

Telefoonnummer:

Mobiel:

Email (*):

ManVrouw

Gegevens ouders/verzorger:

Voornaam: (*)

Achternaam: (*)

Straatnaam + huisnummer: (*)

Postcode: (*)

Woonplaats: (*)

Telefoonnummer: (*)

Mobiel:

Email (*):

Cursus: (*)

Locatie: (*)

Tijdstip: (*)

Betaling: (*)
Automatische incassoRekening

Medische informatie:

Overige informatie:

JA, IK GA AKKOORD MET DE ALGEMENE VOORWAARDEN VAN 10DANCE *

LESROOSTER BOXMEER

Cursusjaar 2018/2019

Maandag

Danszaal

Aanvang Einde Dansstijl Leeftijd Docent
17.00 18.00 HipHop / Streetdance Groep 7-8 Lisa
18.00 19.00 HipHop / Streetdance 12-15 jaar Lisa
19.00 20.00 HipHop / Streetdance 16+ Lisa
20.00 21.00 HipHop/Streetdance 20+ Lisa

Danszolder

Aanvang Einde Dansstijl Leeftijd Docent
18.15 19.15 Po10son Demoteam groep 7-8 Hernan / Renée
19.15 20.15 A10sion Demoteam 12-15 jaar Hernan / Renée
20.15 21.15 X10sion Demoteam 16+ Hernan / Renée

Dinsdag

Danszaal

Aanvang Einde Dansstijl Leeftijd Docent
15.15 16.00 Dance4kids Groep 1-2 Danique
16.00 17.00 Dance4kids Groep 3-4 Danique
17.00 18.00 Klassiek/Modern Groep 5-6 Tess
18.00 19.00 Klassiek Ballet Groep 7-8 Tess
19.00 20.00 Klassiek Ballet 12-15 jaar Tess
20.00 20.15 Klassiek Spitzen 12-15 jaar Tess
20.10 21.15 Klassiek Ballet 16+ Tess
21.15 21.45 Klassiek Spitzen 16+ Tess

Woensdag

Danszaal

Aanvang Einde Dansstijl Leeftijd Docent
17.00 18.00 HipHop / Streetdance Groep 5-6 Lisa
18.00 19.00 HipHop / Streetdance Groep 7-8 Lisa
19.00 20.00 HipHop / Streetdance 12-15 jaar Lisa
20.00 21.00 HipHop / Streetdance 16+ Lisa

Donderdag

Danszaal

Aanvang Einde Dansstijl Leeftijd Docent
15.00 16.00 Dance4kids Groep 3-4 Renée
16.00 17.00 Jazz/Streetdance Groep 5-6 Renée
17.00 18.00 Jazz/Streetdance Groep 7-8 Renée
18.30 19.30 Jazz/Streetdance 12-15 jaar Renée
19.30 20.30 Jazz/Streetdance 16+ Renée
20.30 21.30 Jazzdance 20+ Renée

Vrijdag

Danszaal

Aanvang Einde Dansstijl Leeftijd Docent
17.00 18.00 Modern Groep 7-8 Tess
18.00 19.00 Modern 12-15 jaar Tess
19.00 20.00 Modern 16+ Tess
20.00 21.00 Modern 20+ Tess

Danszolder

Aanvang Einde Dansstijl Leeftijd Docent
18.00 19.00 Breakdance Groep 5-6-7-8 Hernan
19.00 20.00 Breakdance 12-15 jaar Hernan

Zaterdag

Danszaal

Aanvang Einde Dansstijl Leeftijd Docent
10.00 10.45 Peuterdans Vanaf 2,5 jaar Danique
10.45 11.30 Dance4kids Groep 1-2 Danique
LESROOSTER CUIJK

Cursusjaar 2018/2019

Maandag

Aanvang Einde Dansstijl Leeftijd Docent
16.30 17.30 Modern groep 7-8 Tess
17.30 18.30 Modern 12-15 jaar Tess
18.30 19.30 Modern 16+ Tess
19.30 20.30 Modern 20+ Tess

Dinsdag

Aanvang Einde Dansstijl Leeftijd Docent
15.00 16.00 Dance4kids Groep 3-4 Renée
16.00 17.00 Jazz/Streetdance Groep 5-6 Renée
17.00 18.00 Jazz/Streetdance Groep 7-8 Renée
18.30 19.30 Jazz/Streetdance 12-15 jaar Renée
19.30 20.30 Jazz/Streetdance 16+ Renée
20.30 21.30 Jazz/Streetdance 20+ Renée
LESROOSTER OVERLOON

Cursusjaar 2018/2019

Woensdag

Aanvang Einde Dansstijl Leeftijd Docent
13.00 14.00 Dance4kids Groep 3-4 Renée
14.00 15.00 Jazz/Streetdance Groep 5-6 Renée
16.00 17.00 Jazz/Streetdance Groep 7-8 Renée
17.00 18.00 Jazz/Streetdance 12-15 jaar Renée
18.00 19.00 Jazz/Streetdance 16+ Renée

10dance