Rooster

Lesrooster Boxmeer

Maandag

Danszaal

Aanvang Einde Dansstijl Leeftijd Docent
17.00 18.00 HipHop / Streetdance 12-15 jaar Lisa
18.00 19.00 HipHop / Streetdance 12-15 jaar Lisa
19.00 20.00 HipHop / Streetdance 16+ Lisa

Danszolder

Aanvang Einde Dansstijl Leeftijd Docent
18.15 19.15 Po10son Demoteam groep 7-8 Renée/Gastdocent
19.15 20.15 A10sion Demoteam 12-15 jaar Renée/Gastdocent
20.15 21.15 X10sion Demoteam 16+ Renée/Gastdocent

Dinsdag

Danszaal

Aanvang Einde Dansstijl Leeftijd Docent
15.00 16.00 Dance4kids Groep 3-4 Tess
16.00 17.00 Klassiek/Modern Groep 5-6 Tess
17.00 18.00 Klassiek/Modern Groep 7-8 Tess
18.00 19.00 Modern 12-15 jaar Tess
19.00 20.00 Klassiek Ballet 12-15 jaar Jansje
20.00 20.15 Klassiek Spitzen 12-15 jaar Jansje
20.15 21.15 Klassiek Ballet 16+ Jansje
21.15 21.45 Klassiek Spitzen 16+ Jansje

Danszolder

Aanvang Einde Dansstijl Leeftijd Docent
18.00 18.45 Breakdance Groep 3-4-5 Thysso
18.45 19.45 Breakdance Groep 6-7-8 Thysso

Woensdag

Danszaal

Aanvang Einde Dansstijl Leeftijd Docent
17.00 18.00 HipHop / Streetdance Groep 5-6 Lisa
18.00 19.00 HipHop / Streetdance Groep 7-8 Lisa
19.00 20.00 HipHop / Streetdance 12-15 jaar Lisa
20.00 21.00 HipHop / Streetdance 16+ Lisa

Donderdag

Danszaal

Aanvang Einde Dansstijl Leeftijd Docent
15.00 16.00 Dance4kids Groep 3-4 Renée
16.00 17.00 Jazz/Streetdance Groep 5-6 Renée
17.00 18.00 Jazz/Streetdance Groep 7-8 Renée
18.30 19.30 Jazz/Streetdance 12-15 jaar Renée
19.30 20.30 Jazz/Streetdance 16+ Renée
20.30 21.30 Jazzdance 20+ Renée

Vrijdag

Danszaal

Aanvang Einde Dansstijl Leeftijd Docent
17.00 18.00 Modern Groep 7-8 Tess
18.00 19.00 Modern 12-15 jaar Tess
19.00 20.00 Modern 16+ Tess
20.00 21.00 Modern 20+ Tess

Zaterdag

Danszaal

Aanvang Einde Dansstijl Leeftijd Docent
09.30 10.15 Peuterdans Vanaf 2,5 jaar Danique
10.15 11.00 Peuterdans Vanaf 2,5 jaar Danique
11.00 11.45 Dance4kids Groep 1-2 Danique

Lesrooster Cuijk

Maandag

Aanvang Einde Dansstijl Leeftijd Docent
16.30 17.30 Modern groep 7-8 Tess
17.30 18.30 Modern 12-15 jaar Tess
18.30 19.30 Modern 16+ Tess
19.30 20.30 Modern 20+ Tess

Dinsdag

Aanvang Einde Dansstijl Leeftijd Docent
15.00 16.00 Dance4kids Groep 3-4 Renée
16.00 17.00 Jazz/Streetdance Groep 5-6 Renée
17.00 18.00 Jazz/Streetdance Groep 7-8 Renée
18.30 19.30 Jazz/Streetdance 12-15 jaar Renée
19.30 20.30 Jazz/Streetdance 16+ Renée
20.30 21.30 Jazz/Streetdance 20+ Renée

Lesrooster Overloon

Woensdag

Aanvang Einde Dansstijl Leeftijd Docent
13.00 14.00 Dance4kids Groep 3-4 Renée
14.00 15.00 Jazz/Streetdance Groep 5-6 Renée
16.00 17.00 Jazz/Streetdance Groep 7-8 Renée
17.00 18.00 Jazz/Streetdance 12-15 jaar Renée
18.00 19.00 Jazz/Streetdance 16+ Renée

Agenda

woensdag 16 oktober Optreden Rabo Music Sensation
donderdag 17 oktober Optreden Rabo Music Sensation
vrijdag 18 oktober Optreden Rabo Music Sensation
zaterdag 19 oktober Optreden Rabo Music Sensation

maandag 28 oktober t/m zaterdag 2 november Kijklessen

zaterdag 16 november Optreden Sinterklaasintocht Boxmeer

zondag 22 december Optreden Kerst Koopzondag Boxmeer

12-13-14 juni 2019 Danskamp 10dance (3e editie)

Vakantierooster

Tijdens onderstaande schoolvakanties en feestdagen zijn er geen lessen.
De lessen die door de feestdagen vervallen, worden ingehaald aan het einde van het cursusjaar, zodat iedereen 38 lessen volgt:

Herfstvakantie | 14-20 oktober
Sinterklaas | 5 december
Kerstvakantie | 23 december - 5 januari
Voorjaarsvakantie | 24 februari - 1 maart
2e Paasdag | 13 april
Meivakantie | 20 april - 3 mei
Hemelvaart | 21 mei
Pinksteren | 1 juni
Zomervakantie start op 13 juli

10dance